Miks veel üks blogi??

Inimene on teatavasti keeruline. Kassid ei ole kohe üldse mitte ainus minu tegevusala. Töötades peaaegu 30 aastat erakorralises meditsiinis tähendab kõige tihedamat kontakti valu, kannatuste ja ühiskonna valupunktidega. See kõik tahaks lahtikirjutamist ja mõtestamist. Kindlasti rikkusid need lood kassidele pühendatud blogi ja  seega sattusid valikulise tsensuuri alla.

Osadel  ( ja hämmastavalt paljudel) lugejatel oli aga huvitav lugeda ka neid mõlgutusi. Niisiis kolisid sotsiaalteaduslikud ja ühiskonnakriitilised lood teise blogisse.

Veel üks oluline detail. Tahaksin väga, et need kirjutised ei oleks pelgalt monoloogid. Vahva oleks kui jutukestest areneks dialoog või arutlus. Loodan väga, et paljud leiavad endale materjali vabadeks mõtisklusteks. Ootan ka teemaalgatusi ja lisandusi. Räägime kõigest- meditsiinist, ühiskonnast, inimsuhetest, pollitikast, loomakaitsest ja kes seda teab, millest veel.

4 kommentaari

4 thoughts on “Miks veel üks blogi??

  1. aitah toreda plogi eest. Lood on kirjutatud nii armsalt, sydamelahedaselt ja kaasahaarvalt. Lugesin ja pisardasin nii iga artikli juures. Loodan, et need jutud jouavad ka inimeste korvu, kes saaksid midagi muuta systeemis, kus pole kohta inimsusele. Joudu uueks aastaks!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s