Miks veel üks blogi??

Inimene on teatavasti keeruline. Kassid ei ole kohe üldse mitte ainus minu tegevusala. Töötades peaaegu 30 aastat erakorralises meditsiinis tähendab kõige tihedamat kontakti valu, kannatuste ja ühiskonna valupunktidega. See kõik tahaks lahtikirjutamist ja mõtestamist. Kindlasti rikkusid need lood kassidele pühendatud blogi ja  seega sattusid valikulise tsensuuri alla.

Osadel  ( ja hämmastavalt paljudel) lugejatel oli aga huvitav lugeda ka neid mõlgutusi. Niisiis kolisid sotsiaalteaduslikud ja ühiskonnakriitilised lood teise blogisse.

Veel üks oluline detail. Tahaksin väga, et need kirjutised ei oleks pelgalt monoloogid. Vahva oleks kui jutukestest areneks dialoog või arutlus. Loodan väga, et paljud leiavad endale materjali vabadeks mõtisklusteks. Ootan ka teemaalgatusi ja lisandusi. Räägime kõigest- meditsiinist, ühiskonnast, inimsuhetest, pollitikast, loomakaitsest ja kes seda teab, millest veel.

Advertisements
4 kommentaari

4 thoughts on “Miks veel üks blogi??

  1. aitah toreda plogi eest. Lood on kirjutatud nii armsalt, sydamelahedaselt ja kaasahaarvalt. Lugesin ja pisardasin nii iga artikli juures. Loodan, et need jutud jouavad ka inimeste korvu, kes saaksid midagi muuta systeemis, kus pole kohta inimsusele. Joudu uueks aastaks!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s